ZARDZEWIAŁY NOWY SHARKOON SGS 4 – CZY WARTO KUPIĆ FOTEL GAMINGOWY❓❗ #11

Views: 107321 | Likes: 7292 | Dislikes: 108 | 2018-04-12 22:16:14 |
Tutaj link do strony producenta
► http://bit.ly/SharkoonSGS4

Hej no ej! NOWY FOTEL i RDZA?

Troszkę mnie to zniesmaczyło powiem Wam szczerze. Niedoróbki w materiale jeszcze są ok, bo to delikatne fragmenty i zawsze mogą ulec drobnemu uszkodzeniu, ale wielkie połacie rdzy na CZYMŚ NOWYM świadczą dość negatywnie o produkcie.

Sharkoon SGS 4 to przykład, gdzie kontrola jakości zawodzi. No kurczę zdarzy się że switch w klawiaturze nie działa, albo coś w ten deseń, ale nie… Brakuje mi słów i wcale nie ucieszyło mnie to doświadczenie w chorobie.

Spiszę znów swój zestaw pytań i wyślę do Sharkoona. Ja poczułem się smutno, a dostałem go do recenzji i testów. Pytanie… Jak ma się poczuć ktoś kto odkładał na upragniony fotel przez kilka miesięcy? Czy nie o to chodzi w firmie, żeby zaserwować produkt który będzie służyć?

To tak jak z filmami na YouTube. Staram się żeby film trafił do jak największego grona, ale żeby spośród tych buziek najwięcej było uśmiechniętych, a nie zażenowanych (nie mylić z żenującymi żartami prowadzącego – to osobna kategoria).

Dajcie znać co Was najbardziej denerwuje w fotelach na których siedzicie, a co Wasze modele mają, czego nie ma konkurencja?

Pozdrawiam!

_
FANPAGE: https://www.facebook.com/Ziemniakk.TV/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ziemniak.tv/
SNAP: https://www.snapchat.com/add/ziemniakization

source