Vrasja e trefishtë që tronditi Tiranën, identifikohen viktimat. Ja emrat

Views: 47687 | Likes: | Dislikes:
Published: 2019-01-14 08:06:00 | YouTube statistics
Identifikohen viktimat e vrasjes se trefishte qe tronditi Tiranen mengjesin e sotem.
Policia ka dale me informacionin e pare zyrtar per ngjarjen e rende, ku dhenri vrau vjehrrin dhe vjehrren dhe me pas i dha fund edhe jetes.
Mesohet se viktimat jane identifikuar si Bujar Mata, 63 vjeç dhe gruaja e tij Valentina Mata, 52-vjec. Nderkohe qe dhendri eshte shtetasi Majlind Lala.
Sipas policise ai është gjetur i dëmtuar poshte ballkonit te dy vitkimave. “Shtetasi M. L., i cili është transportuar për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë”- beri me dije policia.

source