Stine – Bela (Official Video) 2017

Views: 231702 | Likes: 3176 | Dislikes: 87 | 2017-02-12 17:50:11 |
Music & Lyrics: Stine
Video: ND Film Production

Download song
https://we.tl/Uj8S4sYE9y

© All rights reserved STINE RECORDS

Vers 1
Mbremje latine ne bllok
Dalim me miq edhe shok
Sot tham ta ndryshojm
Nga ku shkojm gjothmon

Nga nje got nga nje got
Edhe qeshim me lot
Sa bukur qenka sot
Atmosfere e fort

Dhe aty shfaqet stela ✨
E quajn Ela me kacurela
e bukur dhe bela
Fillon e tregon
sa sakt shpjegon
Sa bukur sa bukur tregon

Me theret te kercejm bashk
Une sdi me kcy … nasht
Po bie shi jasht
Ne enderr te pash

Ajo kthen koken per nje moment une i vjedh puthjen shpejt e shpejt

Ref
se je ndryshe nga tjerat
ty trendafil te vjen era
La mia buona Stella
Perce dei bella
x2

Vers 2

Kercen si braziliane
loock -un si mexikane
E mixon kizomba latino amerikane
Je krejt e pa pame
i cmene dhe portalet
Jetoe jetoe si ne party

Shijon medeterane
E ngren si peruane
Po mendoj nty qe kur syt ti nuk mi ndave
Zemer sje normale
kohen krejt e ndale
E di e di une e di

Zemer t du per veti per veti per veti
Jo nuk na ndal as shteti as shteti jo
Ashtu si valet e detit e detit
Zemra per ty rreh dhe nuk ndalon
Mendja per cdo cast ndjenjat mi shton
Po du me kon me ty ashtu si ti don
Ja pse kengen ta kushtoj
Ja pse kengen ta kushtoj yesss

Ref
se je ndryshe nga tjerat
ty trendafil te vjen era
La mia buona Stella
Perce dei bella
x2

source