PLAVKOVÝ SPECIÁL 2017/2 | TRY ON

Views: 49508 | Likes: 2754 | Dislikes: 75 | 2017-08-09 17:20:33 |
↓↓↓↓↓↓↓↓ KLIK PRO POPIS PRODUKTŮ A DALŠÍ INFO ↓↓↓↓↓↓↓↓

Krásný letní podvečer,
ještě pořád je teplé a slunečné počasí v plném proudu a mnoho z vás se jistě ještě chystám někam na dovču. Navíc běží obrovské slevy a tak jsem neodolala a pořídila si hafo plavek různých střihů,abychom si mohly zase společně otestovat jak jsou na tom a jestli se vyplatí některé kousky pořídit či nikoliv :).

lak: Trend it up double volume and shine 083
líčení: Trend it up makeup a korektor, UD Naked heat na očích, NARS Orgasm tvářenka na tvářích, na rtech NARS Orgasm rtěnka, řasy z vlastní kolekce (bude již brzy, sledujte instagram @plhbeauty https://www.instagram.com/plhbeauty/ )
halenka: SheIn

* toto video je ve spolupráci se Zaful, některé plavky jsem si koupila sama za vlastní peníze, zbytek jsem dostala výměnou za recenzi, děkuji, to však nemá žádný vliv na můj názor na zboží

web: http://www.petralovelyhair.com

eshop: štětce Petralovelyhair, clip in vlasy http://www.lovelyhair.cz
facebook: https://www.facebook.com/petralovelyhair
twitter: https://twitter.com/PetraLovelyHair
instagram: http://www.instagram.com/petralovelyhair
snapchat: petralovelyhair
email: [email protected]

všechny plavky jsou ze stránek ZAFUL, všechny modely, které jsme ukazovala by měly být skladem, brala jsem si vždy velikost S

užitečné odkazy:
Zaful youtube: https://www.youtube.com/c/Zaful-live
Zaful deals: http://www.zaful.com/deals/?lkid=101749
Zaful website: http://www.zaful.com/?lkid=113889
Swimwear: http://www.zaful.com/swimwear-e_14/?lkid=113889
Braided Strap Yellow Bikini Set: http://www.zaful.com/braided-swimming-bikini-set-p_209035.html?lkid=113889
U Neck Bralette Thong Bikini Set: http://www.zaful.com/u-neck-bralette-thong-bikini-set-p_269090.html?lkid=113889
High Waisted Ruched Bikini Set: http://www.zaful.com/knotted-high-waisted-ruched-bikini-set-p_272444.html?lkid=113889
Velvet String Bikini Set: http://www.zaful.com/cami-velvet-string-thong-bikini-set-p_276144.html?lkid=113889
Cut Out Plunging Neck Bandage Swimwear: http://www.zaful.com/cut-out-plunging-neck-bandage-swimwear-p_281947.html?lkid=113889
Padded Scoop Neck Bikini Set: http://www.zaful.com/low-waisted-padded-scoop-bikini-set-p_275459.html?lkid=113889
Spaghetti Straps Thong Bikini Set: http://www.zaful.com/spaghetti-straps-padded-thong-bikini-set-p_276603.html?lkid=113889
Striped Ruffle Strap Wrap String Bikini Set: http://www.zaful.com/striped-ruffles-strap-wrap-string-bikini-set-p_276606.html?lkid=113889
Slimming Rainbow Stripes One Piece Swimsuit: http://www.zaful.com/rainbow-stripes-one-piece-swimsuit-p_276929.html?lkid=113889
Spaghetti Straps Padded Bikini Set: http://www.zaful.com/padded-spaghetti-straps-bikini-set-p_276982.html?lkid=113889
Floral Print Front Knot Thong Bikini Set: http://www.zaful.com/floral-print-knotted-high-cut-bikini-set-p_277041.html?lkid=113889
Striped Off The Shoulder Bikini Set: http://www.zaful.com/striped-off-the-shoulder-bikini-set-p_278826.html?lkid=113889
High Waisted Plunging Neck Bikini: http://www.zaful.com/tied-plunging-neck-high-waisted-bikini-p_280229.html?lkid=113889
Ruffles Rib Textured Bikini Set: http://www.zaful.com/ribbed-texture-ruffles-bikini-set-p_287235.html?lkid=113889
Striped Knot Front Scoop Bikini Set: http://www.zaful.com/knot-front-striped-scoop-bikini-set-p_282150.html?lkid=113889
Striped Shaping One Piece Swimsuit: http://www.zaful.com/striped-shaping-padded-one-piece-swimsuit-p_282118.html?lkid=113889
Lace Up Ribbed Texture Bikini: http://www.zaful.com/ribbed-texture-lace-up-bathing-suit-p_286910.html?lkid=113889
Color Block Ruched One Piece Swimsuit: http://www.zaful.com/ruched-color-block-cutout-one-piece-swimsuit-p_285731.html?lkid=113889

štětce a pomůcky na líčení PetraLovelyHair:
drogerie Rossmann
http://www.dermacol.cz
http://www.dekorativka.cz
http://www.pinkanda.cz
http://www.normazlin.cz
http://www.galaxieprani.cz

music:
music gallery youtube
licence creative commons 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

source