Get Unready With Me aneb Večerní Rutina 2017

Views: 78617 | Likes: 6358 | Dislikes: 65 | 2017-01-23 16:00:18 |
UTUBERING: http://www.utubering.cz/getthelouk/
MERCH: http://www.shop.getthelouk.com

Odličování rozhodně neodmyslitelně patří k líčení, o tom žádná. Takže dneska pro vás mám mou každodenní rutinu, jak se běžně odličuju. Plus samozřejmě je tam nějaká ta péče na víc v podobě masky, kterou samozřejmě nedělám každý den, jen občas, ale určitě za to stojí 😉

PRODUKTY, KTERÉ UKAZUJI:
Garnier Micelární voda s olejem [DM]
Nivea Micelární Voda [DM]
Kiehl’s Rare Earth Pore Refining Tonic [http://www.kiehls.cz] *
Kiehl’s Kiehl’s Daily Revivng Concetrate [Kiehl’s] *
Clarins Enhancing Eye Lift Serum [Sephora] *
Kiehl’s Rosa Arctica Lightwear Cream [Kiehl‘s] *
Garnier Moisture + Comfort Tissue Mask [DM, asi 59,-] *

NA SOBĚ MÁM:
Náramek, prstýnek – www.antipearle.cz
Nehty: Avon – Rain Washed
Tričko: http://bit.ly/2gr8EFk

Děkuji Garnieru a jejich maskám za spolupráci na tomto videu. Video je sponzorované. Nicméně to neznamená, že bych zde nedoporučovala produkty, které sama ráda používám.

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek. Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly nezávazně zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem. Zda se o produktu zmíním/udělám recenzi, budu používat nebo ne je zcela na mně. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Všechny názory jsou mé vlastní, upřímné a vychází z mých zkušeností během používání. Pokud mě sledujete už dlouho tak víte, že se nebojím říct, že produkt zaslaný mi zdarma stojí za prd, pokud tomu tak opravdu je. Mimo jiné produkty takto označuji celou dobu, co je používám, ne jen v případě recenze, ale i v tutoriálech a atp., abyste měli přehled. Ve zkratce: snažím se stoprocentní transparentnost! 😉

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10
FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM
EDITUJU VE: iMovie

source