Views: 158837 | Likes: 1951 | Dislikes: 775 | 2018-09-18 13:30:02 | De balkonscène na de troonrede daar is het de echte Oranjefans op Prinsjesdag om te doen. Ook dit jaar ging daar weer veel duw-en trekwerk aan vooraf. Maar wel in zomerse sferen. Abonneer je hier: http://bit.ly/AbonneerTelegraaf Meer van De Telegraaf? Volg ons op: […]

Read more

Views: 32477 | Likes: 2900 | Dislikes: 28 | 2018-09-19 13:00:03 | ➤ In dit avontuur: bezoek ik een verlaten koekjesfabriek. ⇨ 12.500 LIKES = VOLGENDE VIDEO ONLINE! ⇨ BEDANKT voor het abonneren! http://bit.ly/AbonneerVaeltax ⇨ KLIK ook zeker door naar dit avontuur: https://www.youtube.com/watch?v=NMgTtOZmZNk&t=103s ➤ Abonneer op deze boys: ⇨ Ties: https://www.youtube.com/channel/UCxZfoESEhdM4zwnnrAVr5gg ⇨ Rayan: https://www.youtube.com/channel/UCjYg0LgSbofOJTTHpG3LH8Q ➤ […]

Read more

Views: 71376 | Likes: 1445 | Dislikes: 18 | 2018-09-19 05:00:03 | Na het afscheid van Trevor is er een plek vrij in House of Talent. Wie wordt de nieuwe artiest? House of Talent zie je elke werkdag om 19.00 uur bij SBS6 of kijk wanneer je wil via KIJK.nl of dit YouTube-kanaal. Voor 24/7 […]

Read more

Views: 85745 | Likes: 1150 | Dislikes: 19 | 2018-09-18 22:32:51 | source

Read more

Views: 520773 | Likes: 7142 | Dislikes: 175 | 2018-09-19 01:19:52 | America’s Got Talent Season 13 | Live Finale #AGT #AmericasGotTalent #AGTFinale #TalentRecap https://talentrecap.com/ For more HD videos, news, analysis and recaps of American Idol – please subscribe & follow Talent Recap: https://talentrecap.com/ TALENT RECAP ON SOCIAL: YouTube: https://goo.gl/6pybnw Like: https://www.facebook.com/talentrecap/ Follow: https://twitter.com/TalentRecap Google+: […]

Read more

Views: 261212 | Likes: 3913 | Dislikes: 257 | 2018-09-18 19:58:51 | ❄️ ‘dontask – Ocean’ ↪︎https://open.spotify.com/track/5MztZ0cEzuKgETtc6ClNAl Spotify Playlists: ❄️ Chill Nation: http://lnk.to/chill-nation ☀️ Sun Kissed: http://lnk.to/sun-kissed 💔 Missing You: http://lnk.to/missing-you ♫ Follow dontask https://soundcloud.com/dontaskofficial/ https://www.instagram.com/dntaskalex/ https://www.instagram.com/dontaskvanes/ 📷 Background: ✗ https://unsplash.com ♫ Support Chill Nation http:nations.io http://instagram.com/chillnation Tweets by AllChillNation http://soundcloud.com/allchillnation http://snapchat.com/add/chillnation http://open.spotify.com/user/allchillnations 🚫 The […]

Read more

Views: 34464 | Likes: 309 | Dislikes: 93 | 2018-09-18 21:29:10 | Bekijk het hele debat hier: https://www.rtllatenight.nl/video/video/4421536/prinsjesdagdebat-thierry-baudet-versus-jesse-klaver/?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_content=youtube-rtllatenight Thierry Baudet noemt klimaatwet onzinnig. “Als we alle maatregelen zouden doen, zou het effect 0,0007 procent zijn.” Jesse Klaver: “U gelooft niet in klimaatverandering.” “Groene gekte”, reageert Baudet. Volgens Baudet heeft Rutte de hele groene agenda van […]

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=p5By5gm5YA0

Views: 88442 | Likes: 682 | Dislikes: 10 | 2018-09-16 17:12:49 | Persconferentie na de GP van Singapore. ⇨ Abonneer (gratis) je nu voor meer clips ⇨ https://bit.ly/2oUmNi2 Meer Ziggo Sport. Check onze website en social media kanalen. ⇨ Website | https://ziggosport.nl ⇨ Twitter | https://twitter.com/ZiggoSport ⇨ Facebook | https://www.facebook.com/ZiggoSport ⇨ Instagram | https://www.instagram.com/ziggosport source

Read more
Page 2 of 2,48012345...102030...Last »
ViralStat - Monitor your competitors