Bu Şehir Arkandan Gelecek 20. Bölüm Final

Views: 204738 | Likes: 1751 | Dislikes: 266 | 2017-06-14 21:21:00 |
Bu Şehir Arkandan Gelecek’e Abone Olmak İçin → https://goo.gl/1vOXfR

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali’yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali’ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, “anne” dediği Rauf’un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf’un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin ise, hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit’le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır… Ali’nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de o sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar ama o gün hayatının değişeceğinin farkında değildir…

Ali yıllardır özellikle İstanbul’a uğrayan gemilerde çalışmak istememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra şehire küstür, yıllar sonra “Rauf anne”si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul’a özellikle Ali için gelmiştir… Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali’nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali’yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı’yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf’un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur…

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu

Yönetmen: Çağrı Lostuvalı

Senaryo: Ece Yörenç

Oyuncu Kadrosu:

Ali: Kerem Bürsin

Derin: Leyla Lydia Tuğutlu

Şahin: Gürkan Uygun

Rauf, who is working as a cook on cargo ships, adopts and raises Ali who witnessed his mother’s death when he was 5 years old. They work on ships for 24 years together. Rauf was both mother and father to Ali and has devoted his life to Ali to help him forget the trauma he had endured.

With the support of Rauf, whom he calls “Mother”, Ali gets maritime training. He forgets that he is an orphan, thanks to Rauf’s affection. When he is twenty eight years old, he is a handsome, mature and social sailor who can speak five languages.

Derin, who is the daughter of ship-owner Tekin Mirkelamoğlu, is on the verge of important decisions regarding her life. As she comes closer to the happy ending with her fiancée Yiğit, for some reason she becomes unhappy. As the ship which carries Ali is docking, Derin wakes up with a different dream in that morning, but she is not aware that her life will change that day…

For years, Ali did not want to work in ships which stop in İstanbul. After the big trauma in his life, he is angry at the city. After many years, he agrees to go there as his “Rauf Mother” is pining for İstanbul, but he has one condition; he will not set foot in the harbour.

Whereas, Rauf has come to İstanbul especially for Ali. He is aware the fact that his disease has progressed. He is determined to reveal the secrets in Ali’s past and entrust Ali in safe hands. For that reason, he finds the former box champion Şahin Vargı.

When they set foot in the harbour, the events did not shape as Rauf had thought. The moment when they get off the ship, Ali becomes the hero in the story of a girl he doesn’t know.

Ay Yapım’a Abone Olmak İçin → http://goo.gl/4IxTAZ
For Official YouTube Channel click here → http://goo.gl/4IxTAZ

Ay Yapım Official WebSite → http://goo.gl/As4cRk

Ay Yapım | Facebook→ https://www.facebook.com/ay…
Ay Yapım | Twitter → https://twitter.com/ayyapim
Ay Yapım | Instagram → https://instagram.com/ayyapim

source