32 SZKOLNE POMYSŁY, KTÓRE CHCIELIBYŚCIE ZNAĆ JUŻ WCZEŚNIEJ

Views: 701084 | Likes: 5227 | Dislikes: 805
Published: 2019-03-11 14:30:01 | YouTube statistics
DZIWACZNE, ALE CIEKAWE SZKOLNE LIFEHACKI

Wiemy jak nudne szkolne dni zamienić w czas zabawy i autoekspresji. W naszym dzisiejszym filmiku znajdziesz prościutkie pomysły na to jak wykonać ciekawe projekty z artykułów biurowych by zaimponować kolegom szkolnym. Dowiesz się też jak utrzymać porządek na biurku oraz jak dostawać doskonałe stopnie! Nasze projekty nie zajmą ci dużo czasu, a rezultaty będą spektakularne.

Naucz się doskonałego tricku jak zmienić ocenę na kartce, tak żeby nauczyciel nie zauważył różnicy. Zmień kolor markera, albo wykonaj tęczowy flamaster do rysowania bajkowych rysunków. Co więcej, pokażemy ci jak nauczyć dziecko trzymać właściwie długopis. Jeśli często gubisz skuwkę zakreślacza, przymocuj jeden koniec włóczki do markera, a drugą do skuwki. Jeśli nie masz cyrkla, zrób go sobie z ołówka, długopisu i spinacza. Oglądaj nasz tutorial!

Zrób uroczy prezent dla kogoś, kto kocha rysować. Potrzebne ci będzie małe wiaderko, gumki recepturki i flamastry, kredki i ołówki! Umocuj je na wiaderku gumkami recepturkami. Osoba, która otrzyma taki prezent będzie zachwycona! A jeśli kochasz malować i nie wiesz jak wysuszyć swoje obrazki, pokażemy ci jak zrobić karuzelę, na której twoje dzieła wyschną bez zagrożenia, że się skleją.

Jeśli twoje dzieci kochają rysować, ale nie chcesz zużywać zbyt dużo papieru, zrób tablicę wielokrotnego użytku z plastikowej koszulki i kartki białego papieru umieszczonej w niej. Nie używaj jednak permanentnych kolorów. Taką “tablicę” dzieci mogą zabierać ze sobą wszędzie.

W ramach bonusu, znajdziesz u nas kolekcję pomysłów, które dosłownie uratują ci życie i twój dom – sposoby na usunięcie flamastrów dosłownie ze wszystkiego!

TIMESTAMPS:

00:22 Wielokolorowy zakreślacz

02:19 Ręcznie robiony cyrkiel

04:50 Tablica do malowania

05:35 Ciekawy prezent dla przyjaciela

07:23 Uporządkuj swoje biurko

——————————————————————————————
Zasubskrybuj nasze kanały:

JASNA STRONA: https://goo.gl/T3WBw5

5-minutowe Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: https://goo.gl/83L3re

PRAWDZIWE HISTORIE: https://goo.gl/4fXJWX

Łatwe i przyjemne projekty do zrobienia w domu. Cieszcie się własnoręcznie zrobionymi przedmiotami! OFICJALNY KANAŁ

source