Брифінг Надії Савченко

Views: 117248 | Likes: 1376 | Dislikes: 352 | 2018-03-20 14:02:35 |
Брифінг Надії Савченко.

Народного депутата Надію Савченко, буцім, тричі попереджали про те, що є наказ з Банкової про її ліквідацію, ще коли вона перебувала у російському полоні. Тоді, зрозумівши, що наступного разу її можуть не попередити, вона почала зближуватись з людьми, перед якими стояло завдання її ліквідувати.
«У російському полоні я вижила, мабуть, тільки через те, що я бачила ситуацію в Україні. Я знала, що її треба змінити, як це знають всі українці. Я шукала для цього шляхи і повернулась саме для того, аби її змінити, аби змінити корумповану владу», – заявила Надія Савченко.
Вона переконана, що сьогодні є не так багато шансів у народу, аби змінити владу докорінно, тобто змінити саму політичну систему, а не просто верхівку, в якій люди міняють одне одного, а система залишається.
«Всі ви пам’ятаєте мою історію, але дуже швидко вона почала змінюватися. Перший раз я отримала попередження про те, що є наказ Банкової на мою фізичну ліквідацію, від Адміністрації Президента, від Андрія Тарана. Невдовзі після цього він загинув», – розповідає народний депутат.
Проте на цьому історія не закінчилась, а попередження про фізичну ліквідацію Надії Савченко продовжувались і далі.
«Вдруге я отримала попередження від Державної служби розвідки, що є наказ на мою ліквідацію, знову ж таки з Банкової. Моя сестра особисто їздила спілкуватися з Валерієм Кондратюком, щоб це зупинити», – запевняє народна обранка.
Втретє, за її словами, було названо підрозділ, який мав би виконувати цю роботу.
«Я зрозуміла, що четвертий раз мене можуть не попередити. Тому моїм завданням була наблизити тих, кому було наказано ліквідувати мене», – підкреслила парламентар.

Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/03/20/bulo_try_nakazy_z_bankovoi_pro_moyu_fizychnu_likvidatsiyu__nadiya_savchenko_1288719

Телеканал ZIK. Стаємо ближчими

Прямий ефір Телеканалу ZIK: http://zik.ua/tv/teleprograma
Сайт: http://zik.ua/tv
Facebook: https://www.facebook.com/telekanalZIK
Twitter: http://twitter.com/ziktv
Іnstagram: https://instagram.com/zik_tv_channel/
Підписатись на канал: https://goo.gl/BUQcMr

source